SmartFatura Entegrasyon avantajları hakkında
bilgi almak için hemen arayın!

0 212 691 60 99

 

Feature Icon

Hızlı & Kolay Arşivleme

Faturalarınızı arşive elle girmek zorunda kalmadan doğrudan gelen faturalarınızı arşive veya arşiv olarak kullanıcağınız bir depolama aygıtına kolayca aktarabilirsiniz.

Feature Icon

Sorunsuz Gönder / Al

Gelen faturalarınızın kontrolünü anlık olarak yapabilir,faturaların takibini kolaylıkla yapabilrsiniz. e-faturalarınız otomatik olarak departmanlara ayrıştırılarak ilgili kişiler tarafından takibi yapılır.

Feature Icon

Kabul ve Red

Ticari faturalarınızı kolayca kabul edebilir,onaylayabilir ve gerekli durumlarda sorun yaşamadan reddebilirsiniz.

Feature Icon

Kendini Amorti Eden Fatura

Aylık ücret yoktur, Tek seferde ömür boyu ödeme yapmış olursunuz .Smart Fatura kendi kendini amorti eder ve ek hizmetlerden* ücret talep etmez.

Feature Icon

Muhasebe & ERP Uyumluluğu

Kullandığınız muhasebe veya ERP programlarınız ile tam uyumlu bir entegrasyon sistemi ile ek işlemler yapmanıza gerek kalmaz ve bu sayede zamandan da tasarruf edersiniz.

Feature Icon

Yeni Firma Güncellemesi

Smart Fatura her konuda kolaylık sağladığı gibi bu konuda da yeni firma katılımlarında kontrolü ve güncellemeyi sizi yormadan yapar.

Feature Icon

Önizleme & Düzenleme

Giden faturalara anında müdahale edebilir,üzerinde düzenlemeler yapabilir, önizleme ekranında faturalarınızı mail olarak gönderebilir veya pdf,zip formatlarında indirebilirsiniz.

Feature Icon

Size Özel Şablon

Smart Fatura ile farkınızı farklı şablonlar şeçeneklerimizle ortaya koyun.Farklı fatura şablonları seçip gönderebilir.Tüm E-Fatura şablonlarını kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

SmartFatura Özel Entegratör

SmartEntegratör; gelen ve giden e-Fatura işlemlerine yönelik, Muhasebe / ERP yazılımınız ile sorunsuz biçimde entegre çalışan e-Fatura ürün paketidir.

  • desktop
  • desktop

Doğrudan Entegrasyon

Smartfatura E-Fatura uygulaması, kurumların kendi bünyelerindeki bilgi işlem sistemlerini, Gelirler İdaresi Başkanlığına ait e-Fatura sistemine hızlı entegrasyonu sağlamaktadır. SmartFatura e-Fatura Uygulaması Gelirler İdaresi Başkanlığı ile entegrasyonun daha hızlı, daha etkin ve daha düşük maliyetli bir yolunu sizlere sunmaktadır.

Entegratör & Doğrudan Entegrasyon Farkları

Hizmet Kalitesi

SmartFatura, tüm sertifikasyon süreçlerini tamamlamış ve G.İ.B.'nın Özel Entegratörlük listesinde yer alan bir yazılımdır.

SmartFatura, Yerli ya da Yabancı ERP / Muhasebe Programlarına sahip olan firmalara "Doğrudan Entegrasyon" modeli ve "Özel Entegratör" modeli ile çözüm üretmektedir.

  • desktop
  • desktop
  • desktop
  • desktop

E-Fatura sürecinde sorun mu yaşıyorsunuz?

SmartFatura sadece e-Fatura çözümü sunmakla kalmaz, hayatınızı kolaylaştırır, iş yükünüzü azaltır. Sorunlara çözümler üretir. En önemlisi Firmanıza özel olarak geliştirilen bir yazılımdır. E-Fatura entegrasyon sistemi ile ilgili sık rastlanan sorunlar ve SmartFatura Entegrasyon sistemi ile çözümleri

 Muhasebe / ERP

Kullandığınız muhasebe veya ERP programlarınız ile tam uyumlu entegrasyon sayesinde ek işlemler yapılmasına gerek kalmaz, faturalarınız otomatik olarak G.İ.B.'e gönderilir. Zamandan tasarruf edersiniz.

 Aylık Ödemeler

SmartFatura Doğrudan Entegrasyon sisteminde aylık ödemeler YOKTUR. Yazılımın mülkiyeti size aittir. Entegratör (Özel Entegrasyon) sistemlerine göre daha avantajlıdır, kısa sürede kendini amorti eder.

 Fatura Mahremiyeti

Faturalarınızın mahremiyeti ne kadar önemli? SmartFatura'da faturalarınızı sizin dışında hiçbir 3. şahıs ya da firma görüntüleyemez. Ayrıca firma sahiplerinin "kişiye özel e-faturaları" yetkilisi dışında görüntülenmesi engellenir. Kısacası faturalarınızı sadece siz ya da yetkilendirdiğiniz kullanıcılar görebilir.

 Çok Şubeli Firmalar

SmartFatura, Çok şubeli yapılarda bütünlüğün kontrolünü sağlar. E-Fatura seri numaraları şube kodları verilerek kontrol edilir. Karışıklığa sebep vermez.

 Gelen Fatura Takibi

SmartFatura Gelen faturaların takibini(anlık) otomatik olarak yapar, departmanlarına ayırır. Kolayca durum kontrolü yapmanızı sağlar, ilgilileri tarafından takip edilir. e-fatura gönder/al işlemlerinde mesai kaybı ve hata yaşamazsınız.

 PDF & Arşivleme

Faturalarınız otomatik olarak arşivlenir. Giden faturalara anında müdahele etme imkanı sunar ayrıca önizleme ekranında faturalarınızı PDF yada zip formatında indirebilir veya mail olarak gönderebilirsiniz.